Debata "Równość wyznaniowa i światopoglądowa" - Krynica Zdrój; 2.12.2015 r.

Serdecznie zapraszamy 2 grudnia o godz 16.30 do Sali Konferencyjnej na terenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krynicy Zdroju Sp. z o.o. ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 37 na debatę o równości światopoglądowej i wyznaniowej. 

W gronie zaproszonych gości - proboszcza parafii grekokatolickiej p.w. świętych Apostołów Piotra i Pawła - Księdza Jana Pipki, przewodniczącego Zboru Baptystów - Adolfa Dutki, pastora kościoła Zielonoświątkowego w Krynicy Zdroju - Zbigniewa Kusiona - porozmawiamy na temat równości wyznaniowej w sferze edukacji publicznej i o tym, czy różnorodność jest szansą, czy zagrożeniem. Zastanowimy się nad sposobami upowszechniania postaw tolerancji wobec różnych wyznań i światopoglądów.

Debata będzie okazją do spotkania z ciekawymi ludźmi, poszerzenia wiedzy w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji na tle wyznaniowym, swobodnej rozmowy i zadawania pytań oraz wyrażania swojej opinii.

Obecna? Równość wyznaniowa i światopoglądowa w eduakcji publicznej. Więcej informacji...

przez Równość Wyznania

Strona używa plików cookies w celu zbierania danych statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki